RY Gülteks

Image

Dürüstlük, işyeri huzuru, Hak ve adalet ölçülerine riayet, gelişime açıklık, güvenilirlik, müşteri ve kalite odaklılık, insana saygı ve değer vermek, Milli ve dini kurallara ters düşmemek.

AKÇABURGAZ MAH. 3055. SOK. NO:1 ESENYURT/İSTANBUL
(+90) 212 886 20 18

info@rygulteks.com.tr

info@gulteks.net

Copyright © 2023 Tüm Hakkı Saklıdır. RY Gülteks Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. - Site created by BirEnter

RY Gülteks

RY GÜLTEKS TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 1987 yılında Sultan Hamam da 50 m2 alanda 3 çalışanı ile iş hayatına başlamış bir aile şirketidir.

1987

Yılında Sultan Hamam da 50 m2 alanda 3 çalışanı ile iş hayatına başlamış bir aile şirketidir.

2005

Yılından itibaren Hadımköy Sanayi Bölgesinde kendi binasında 5136 m2 kapalı alanında üretimini sürdümektedir

1995

Yılında Merter Keresteciler Sanayi sitesinde 750 m2 alanda üretime devam etmiştir.

2019

Yılı itibarı ile İç piyasa satışı ağırlıklı olarak çalışan RY GÜLTEKS LTD. ŞTİ. kadrosuna profesyonel uzmanları katarak yeniden yapılanma çalışmalarına çok hızlı bir şekilde başlamıştır.

İç piyasa satışı ağırlıklı olarak çalışan RY GÜLTEKS LTD. ŞTİ. 2019 yılı itibarı ile kadrosuna profesyonel uzmanları katarak yeniden yapılanma çalışmalarına çok hızlı bir şekilde başlamıştır.

RY GÜLTEKS LTD.ŞTİ. 2 yıl içinde örme kumaş sektöründe iç piyasa ve ihracatçı lider firmalar arasında layık olduğu konumda olmayı hedeflemiştir.

RY GÜLTEKS LTD. ŞTİ. ISO 9001 : 2023 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almıştır. Global Organic Textile Standard belgesini almıştır. BCI ( Better Cotton Initiative ) sistemine dahil olmuştur.

SA 8000, ETİK YÖNETİM UYGULAMALARI ÇALIŞMALARI, BSCI çalışmaları ve Global Recycled Standard çalışmaları da en kısa sürede tamamlanacak şekilde sürmektedir.

Geri
İleri
Vizyon
    • Kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla sektörde öncü kuruluş olmak. Müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini esas alarak “Çözüm Ortaklığı” anlayışıyla çalışmak.
Misyon
    Sağlam temelli güçlü ve piyasasına hakim ve profesyonel bir kurumsal kimliği, iç ve dış pazarlarda ” fark edilebilir ” özellikleriyle tanınan, üretim ve yönetim değerleriyle tercih edilen güvenilir bir firma olmayı sürdürmek.

DEĞERLERİMİZ & İLKELERİMİZ
Dürüstlük, işyeri huzuru, Hak ve adalet ölçülerine riayet, gelişime açıklık, güvenilirlik, müşteri ve kalite odaklılık, insana saygı ve değer vermek, Milli ve dini kurallara ters düşmemek.

RY WhatsApp
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhaba,👋
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now Button