RY GÜLTEKS
HAKKIMIZDA - RY Gülteks

HAKKIMIZDA.

RY GÜLTEKS TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 1987 yılında Sultan Hamam da 50 m2 alanda 3 çalışanı ile iş hayatına başlamış bir aile şirketidir.
1995 yılında Merter Keresteciler Sanayi sitesinde 750 m2 alanda üretime devam etmiştir.
2005 yılından itibaren Hadımköy Sanayi Bölgesinde kendi binasında 6500 m2 kapalı alanında üretimini sürdümektedir.
İç piyasa satışı ağırlıklı olarak çalışan RY GÜLTEKS LTD. ŞTİ. 2019 yılı itibarı ile kadrosuna profesyonel uzmanları katarak yeniden yapılanma çalışmalarına çok hızlı bir şekilde başlamıştır.
RY GÜLTEKS LTD.ŞTİ. 2 yıl içinde örme kumaş sektöründe iç piyasa ve ihracatçı lider firmalar arasında layık olduğu konumda olmayı hedeflemiştir.
RY GÜLTEKS LTD. ŞTİ. ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almıştır. Global Organic Textile Standard belgesini almıştır. BCI ( Better Cotton Initiative ) sistemine dahil olmuştur.
SA 8000, ETİK YÖNETİM UYGULAMALARI ÇALIŞMALARI, BSCI çalışmaları ve Global Recycled Standard çalışmaları da en kısa sürede tamamlanacak şekilde sürmektedir. 


Sertifikalar


image-1 image-1 image-1

DEĞERLERİMİZ & İLKELERİMİZ

Dürüstlük, işyeri huzuru, Hak ve adalet ölçülerine riayet, gelişime açıklık, güvenilirlik, müşteri ve kalite odaklılık, insana saygı ve değer vermek, Milli ve dini kurallara ters düşmemek.

Logo